logo-ubytovani

Ubytování penzion apartmá Poděbrady

ubytování Poděbrady - penzion

Ubytování je realizováno ve třech pokojích. Dvou dvoulůžkových, z nichž k jednomu přináleží balkón, a jednom jednolůžkovém. Každý pokoj je vybeven příslušným počtem postelí, šatní skříní, psacím stolem, nočními stolky, televizí a připojením k internetu (ADSL 8Mb/s). Sociální zařízení je pro všechny tři pokoje společné. Jedná se o samostatné WC s umyvadlem a samostatnou koupelnu se sprchovým koutem. K společným prostorám patří také kuchyň s jídelnou.

ubytování Poděbrady - penzion
ubytování Poděbrady - penzion

Pokoje jsou samostatně uzamykatelné a každý má samostatný přístup. Tyto ubytovací prostory jsou situovány v přízemí rodinného domu, se samostatným hlavním vstupem (pro všechny pokoje společný). Penzion je situován v klidné a tiché části Poděbrad, ale přesto ve velmi dobré dostupnosti do centra města. Na blízku je mnoho zeleně a stromů. Z oken pokojů je krásný výhled do kultivované zahrady.

ubytování Poděbrady - penzion

Ubytování uskutečňujeme ve dvou režimech, v závislosti na roční době. Jako penzion fungujeme od 1. 7. do 30. 9., kdy je možné ubytovat se u nás i jednodenně, delší pobyty však nejsou vyloučeny také - záleží na dohodě. Od 1. 10. do 30. 6. pak poskytujeme ubytování převážně dlouhodoběšího charakteru a časová jednotka pobytu je zde minimálně měsíc, opět je však možné vše řešit individuální dohodou. Jsme totiž nakloněni každému rozumnému řešení.

ubytování Poděbrady - penzion

Celý penzion lze využít také pro ubytování jedné rodiny, skupiny osob, ale i páru, který chce soukromí a komfortní ubytování. Prostory penzionu se tak mohou proměnit v apartmá 3+1 o celkové ploše 75m2, které splní i ty nejnáročnější představy o kvalitním ubytování. Podrobnosti o využití ubytování jako apartmánu naleznete pod příslušným odkazem.

Budeme srdečně rádi pokud využijete našich ubytovacích služeb a navštívite lázně Poděbrady.

ubytování Poděbrady - penzion
created by bob © 2008 - 2016